V budoucnu se chystáme vstoupit do vzdělávání horského průvodce UIMLA, který nás v bude opravňovat vodit lidi do hor s druhým nejvyšším možným vzděláním co se týče pobytu v horách (Na prvním místě je samozřejmě pro nás nedosažitelný horský vůdce UIAGM). Vzdělání samo o sobě je časově náročnou záležitostí a k samotnému výkonu stále nestačí. Důležitá je také praxe pohybu a pobytu v horském terénu, kterou bychom tímto rádi získali. Jelikož zatím nemáme vzdělání za sebou, nemůžeme vám bohužel nabídnout právně zaštítěné průvodcování a ani vám nijak jinak zajistit právní ochranu v případě nějaké nepřízně. Na druhou stranu po vás nemůžeme chtít za službu jakoukoliv odměnu. Využijme tedy tuto win-win obousměrně výhodnou nabídku a pojďme spolu do hor. Nabízíme vám:

  • Průvodcování v horách se začínajícími horskými vůdci, kteří touží po tom získat potřebnou praxi a mají stále dostatek entuziasmu a nadšení.
  • Pomůžeme vám naplánovat vaši cestu, zajistíme ubytování a jiné náležitosti.
  • Za své služby nechceme žádné peníze – toužíme hlavně získat potřebnou praxi.

Naše portfolio služeb se teprve tvoří a pomalu rozrůstá. Jsme schopni zajistit a naplánovat trasu prakticky kdekoliv, ale naše hlavní destinace jsou:

[wpb-portfolio]

Kontaktní formulář